Підключайся до футбольного життя разом з Tv-Net

усього за 49 гривень на місяць!

Футбол 1 в HD якості

У ефірі “Футбол 1 в HD якості” — прямі трансляції провідних європейських і латиноамериканських чемпіонатів. Ви також побачите матчі високого класу з національних першостей Великобританії, Німеччини, Франції, Бразилії. До уваги телеглядачів й захоплюючі поєдинки за участі легендарних клубів: “Манчестер Юнайтед”, “Ліверпуль”, “Челсі”, “Баварія”, “Марсель”, “Фламенго” та ін., — а також майстерність їхніх зірок: Вейна Руні, Стівена Джеррарда, Фернандо Торреса, Франка Рібері й Роналдиньйо. Крім того, у планах каналу — показ матчів за участі найкращих збірних світу. (тільки для технології DVB-C)

Футбол 2 в HD якості

У ефірі «Футбол 2 в HD якості» — прямі трансляції провідних європейських і латиноамериканських чемпіонатів. Ви також побачите матчі високого класу з національних першостей Великобританії, Німеччини, Франції, Бразилії. До уваги телеглядачів й захоплюючі поєдинки за участі легендарних клубів: «Манчестер Юнайтед», «Ліверпуль», «Челсі», «Баварія», «Марсель», «Фламенго» та ін., — а також майстерність їхніх зірок: Вейна Руні, Стівена Джеррарда, Фернандо Торреса, Франка Рібері й Роналдиньйо. Крім того, у планах каналу — показ матчів за участі найкращих збірних світу. (тільки для технології DVB-C)

Перші спортивні телеканали України в HD-якості. Надчітке зображення, фантастична деталізація і об’ємний багатоканальний звук забезпечать реалістичну картинку і подарують уболівальникам відчуття присутності на футбольних аренах.

Ліга Чемпіонів

Прямі трансляції матчів

Ліга Європи

Чемпіонат України

Чемпіонат Англії

Чемпіонат Іспанії

Кубок України

Кубок Англії

Європейська кваліфікація