ПЕРШІ ТРИ – БЕЗКОШТОВНО!

Гарна новина для жителів багатоквартирних будинків – при підключені до мережі Tv-Net перші ТРИ місяці безкоштовно, на швидкості до 100 Мбіт/сек.*

Підключення – БЕЗКОШТОВНО 
Перші 3 місяці – БЕЗКОШТОВНО
Швидкість – до 100 Мбіт/сек.
Кабельне TV – БЕЗКОШТОВНО**

Додаткові послуги:
Oll.Tv,  MEGOGO,  YouTv

 

В Акції приймають участь усі квартири, які раніше НЕ були підключені до мережі Internet-провайдера Tv-Net, багатоквартирних будинків, які є в покритті компанії!
Додаткові послуги не включаються в безкоштовний термін користування послугою доступу до мережі Internet та тарифікуються відповідно діючих тарифів.

 

Твій будинок не в покритті?   НЕ БІДА!   Якщо в будинку достатньо бажаючих підключитися, а балансоутримувач не заперечує, ми з радістю проведемо усі необхідні роботи, щоб ТИ мав змогу користуватися якісними послугами!***

 

* При підключенні є обов’язковим внести плату за четвертий місяць користування послугою, відповідно тарифу обраному та вказаному при підключенні!
** Послуга КТБ надається безкоштовно користувачам послуги доступу до мережі Internet. Користування лише послугою КТБ складає 45 грн./міс.
*** Підключення нових багатоквартирних будинків можливе при наявності ТЕХНІЧНОЇ МОЖЛИВОСТІ підключення. Перевірка ТМ проводиться безкоштовно, співробітниками компанії Tv-Net. Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ та усіх обов’язкових зборів та відрахувань.

**** Умови діють в період проведення акції: з 10.02.2017 по 31.03.2017.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *