Шановні Клієнти!

З початком виконання Указу Президента України №133/2017 від 15 травня 2017 року користувачам комп’ютерів та смартфонів почали траплятися повідомлення про «штраф за відвідування заборонених сайтів», з посиланнями на статті Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення, з номером банківської картки для сплати «штрафу» або із електронним гаманцем чи реквізитами інших платіжних систем

Попереджаємо – це випадки ШАХРАЙСТВА і просимо, ні в якому разі, не відправляти ніяких коштів!

ПОРАДА:

Зробіть скрін екрану вашого ПК чи смартфону у разі такого випадку, щоб зафіксівати факт шахрайства та реквізити на які вимагають проводити оплату, якщо «повідомлення» не зникає – перезавантажте Ваш пристрій, після чого повідомлення зникне. Заповніть форму на сайті КІБЕРПОЛІЦІЇ  та прикріпіть скрін до повідомлення.

Штраф – це вид адміністративної або кримінальної відповідальності, який застосовується уповноваженою особою або судом за результатом розгляду матеріалів адміністративної справи чи кримінального провадження до особи, провину якої доведено у суді. Заочно (без участі особи та її відому) таке рішення не може бути прийнято. Оплата штрафів здійснюється виключно на офіційні рахунки відповідних державних органів та в жодному разі не здійснюється на карткові рахунки, електронні гаманці та мобільні номери.

Ми турбуємося, аби  Ви не стали жертвами шахраїв. Будь ласка, будьте уважними!