«Підключення повний 0»

  1. Дія акції розповсюджується на клієнтів які проживають в приватному секторі на території покриття мережі “Tv-Net”
  2. Суть акційної пропозиції – всі клієнти, які залишать заявку в період з 1.06.2017 по 30.06.2017 року, отримують право на підключення при умові використання спеціального тарифного плану «Нульовий» за ціною 159грн\місяць при швидкості 50Мб (Україна\Світ) та 220грн до 100 Мб без обмеження трафіку. Вартість підключення складе 0 грн. У вартість включені всі роботи по проведенню кабелю в будинок. В разі необхідності проведення кабелю в будинку та інші додаткові роботи виконуються згідно встановленому прайсу вартості робіт.
  3. Для отримання послуги інтернет провайдер надає клієнту кінцеве обладнання ONU, на термін користування послугою.
  4. Підключаючись на акційних умовах клієнт зобов’язаний приймати та виконувати діючі правила акції.  1. Внесення авансового платежу в розмірі 700 грн. Платіж буде використаний для оплати щомісячної абонентської плати згідно тарифу 159грн або 220грн. З суми авансу резервується сума за останній місяць користування послугою відповідно обраного тарифу. Обов’язкове користування послугою інтернет протягом 18 календарних місяців без права призупинення послуги.

В разі відмови від користування послуг клієнт здійснює:

  • Повернення абонентського обладнання ONU в комплектному та робочому стані
  • В разі неможливості повернення клієнт відшкодовує повну вартість обладнання в розмірі 990 грн.
  • В разі відмови в строк користування менш ніж 18 місяців, клієнт відшкодовує вартість робіт по підключенню в розмірі 1100 грн.
  1. Перехід на інші тарифні плани не передбачений строком на 18 місяців
  2. Провайдер залишає за собою право на зміну умов акції на власний розсуд, в тому числі тарифні плани.