Інтернет підключення

Квартира

Підключитись до нашої мережі дуже просто, вам необхідно тільки подати заявку на підключення. Після перевірки можливості підключення наші спеціалісти  одразу звяжуться з вами.

 • Підключення безкоштовно!
 • Користувачам послугою доступу до мережі Internet кабельне телебачення – безкоштовно!

Приватний будинок

Акційне підключення:

 • ціна підключення – 499 грн.;
 • гарантований термін підключення – 30 робочих днів;
 • реальний термін підключення – від 5 до 10 робочих днів.
 • вартість обладнання (перетворювач оптичного сигналу) – 400 грн.;
 • акція діє від: 01.12.2018р.

Стандартне підключення:

 • ціна підключення – 2800 грн .;
 • гарантований термін підключення – 30 робочих днів;
 • реальний термін підключення – від 1 до 5 робочих днів.

Найкращим варіантом підключити Інтернет в Гостомелі та Ірпені є звернення до послуг компанії Tv-Net. Ми здійснюємо підключення квартир багатоповерхівок та приватних будинків за адаптованими тарифами, надаючи клієнтам швидкісний і недорогий вихід у мережу в поєднанні з безкоштовним телебаченням та реальною IP-адресою. Враховуючи специфіку приватної забудови, наші фахівці вивчать можливість підключення кожного конкретного будинку, щоб запропонувати оптимальний варіант розташування комунікацій.

Підключення приватних домоволодінь до Інтернету та телебачення займатиме деякий час, що пов’язано із прокладанням кабельної лінії зв’язку, а також комутаційної апаратури. Протягом 3 днів після подачі заявки фахівці можуть вивчати особливості монтажу кабелів і комунікацій за вашою адресою. Враховуючи широту розташування наших мереж і популярність нашого підключення інтернету в Ірпені, цей термін може бути значно коротшим, а відповідь на запит – миттєвою. Є два основні варіанти підключення.

Колективна заявка:

  • За кожного сусіда надається знижка на підключення в розмірі 200грн.

За великої кількості бажаючих ми проводимо обговорення знижок, індивідуальної ціни та терміну виконання робот. Інтернет підключення здійснюється після оформлення заявки та внесення оплати. Індивідуально підходячи до ваших потреб, ми пропонуємо умови співпраці, максимально вигідні для всіх. Окрім перерахованих варіантів, можливі будь-які особливі розцінки.

Підключення до Інтернету квартир багатоповерхівок

Простіше та швидше відбувається підключення інтернету в Ірпіні для квартир багатоповерхових будинків, де наше обладнання є вже встановленим. Підключення інтернету в Гостомелі також не викличе ніяких проблем. Вам потрібно лише зателефонувати, а ще краще – оформити заявку на підключення прямо на цій сторінці. Наші співробітники перевірять підключення будинку до мережі TV-Net та відразу ж зв’яжуться з вами, щоб повідомити про час підключення. Якщо ми ще не охопили покриттям вашу багатоповерхівку – чекайте цього у найближчому часі!

Переваги та технічні особливості послуг Tv-Net

Інтернет та кабельне телебачення надаються за допомогою технології FTTB. Це означає проведення оптоволоконного з’єднання безпосередньо до вашого будинку, за рахунок чого досягається найвища швидкість та якість відведеного каналу. Відмінний Інтернет без переривань і поломок гарантує висока кваліфікація наших співробітників та використання в роботі найякіснішого обладнання. Широке охоплення нашою компанією – забезпечує якнайшвидшу прокладку нових комунікацій.