Tv-Net – ваш надійний інтернет-провайдер

Нова якість Інтернет Гостомель, Ірпені та Бучі відкриває перед користувачами всесвітнього павутиння широкі можливості спілкування, навчання та комерційної діяльності. Крім того, це невичерпне джерело інформації (книг, фільмів, музики та різноманітних довідкових матеріалів). Саме тому послуга високошвидкісного доступу до internet-мережі доволі затребувана серед містян.

Замовити підключення в Гостомелі та місті Буча інтернету за вигідним тарифом жителі міста можуть через компанію “Tv-Net”. Ми гарантуємо своїм клієнтам:

   • оперативне підключення послуг у квартирах та приватних будинках;
   • реальні IP-адреси та висока швидкість;
   • вигідні розцінки на користування Інтернетом (від 85 грн);
   • якісну і своєчасну технічну підтримку користувачів;
   • можливість підключення кабельного телебачення та інтерактивного телебачення.

Провайдер “Tv-Net” працює як з приватними особами, так і з різноманітними компаніями, що потребують в свої роботі якісного Інтернету.

З’ясувати точну вартість та орієнтовні терміни підключення, а також замовити налаштування виділеної лінії зв’язку усі бажаючі можуть зателефонувавши менеджерам “Tv-Net”. Або безпосередньо в офіси компанії.

Якісні Інтернет-послуги за доступною ціною

Як і належить лідеру в сфері Інтернет-комунікацій, компанія “Tv-Net” постійно розширює свою мережу, впроваджує нові тарифи та вигідні розцінки. При цьому ми прагнемо суттєво покращити якість доступу до мережі Інтернет в Бучі та Гостомелі і зробити послуги компанії максимально доступними для жителів міста. Тому за користування високошвидкісним Інтернетом в міській квартирі чи приватному будинку клієнти “Tv-Net” будуть сплачувати від 85 гривень на місяць (точна вартість послуги залежить від швидкості та обраного тарифного пакету).

Причому заплатити за Інтернет в Гостомелі чи Ірпіні, користувачі нашої мережі можуть з будь-якої точки України, а не тільки в офісі власного провайдера. Компанія “Tv-Net” піклується про своїх клієнтів і пропонує кілька варіантів оплати послуг. Для продовження передплати бажаючі можуть скористатися послугами платіжної системи “Приват24” або відвідати одне з відділень “Укрпошти”, “Ощадбанку” та ПАТ КБ “Приватбанк”.

Довідатися точні реквізити і умови оплати клієнти “Tv-Net” можуть на нашому сайті або зателефонувавши до офісу компанії-провайдера. http://www.tv-net.com.ua/payment/